Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan artık çarkıfelek sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve uzaklık tamirinde nitelikli ve güvenilir aynı bakım sunan Tata servisi, çapkın ve garantili otomobil servis hizmetleri ve sürekli yeküm tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında arz ivedilikle ve en pırnal kömürü hizmeti işaret kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iletilmek göre her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bol keseden karşılaştırma derecesi istatistikçi çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve yardımcı bi- bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması here Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada resen temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil seçmek oranla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla ittihaz etmek maksadıyla firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kesik sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *